Tento týden nám rozdělil 1.máj na dvě poloviny. V první polovině týdne jsme se věnovali čarodějnicím. Učili jsme se krátkou básničku o čarodějnici, vyráběli jsme hlavu v klobouku z papírového talířku a v úterý přišly do školky místo dětí malé čarodějky. Přečetli jsme si pohádku „O perníkové chaloupce“ a hned jsme si museli vyzkoušet, jestli si také umíme sednou na lopatu. Lopata byla sice jen na sníh, ale někdo v peci, postavené z molitanových kostek, přece jen nakonec skončil. Nechyběl samozřejmě ani pořádný čarodějnický tanec.

Druhou polovinu týdne jsme již, jak název napovídá, věnovali maminkám. Naučili jsme se básničku a děti začaly pro maminky vyrábět překvapení. A jako každý týden, nás provázely písničky u klavíru, cvičení, hry ve třídě i na zahradě a také v pískovišti.